m

Amet cursus sit amet dictum sit. Aliquam faucibus purus in massa tempor nec feugiat. Vel elit scelerisque mauris pellentesque pulvinar pellentesque.

 

İKİNCİ EL KLİMA

HG İklimlendirme olarak ikinci el klima satışında, sektörümüzde bilinirlik ve şeffaf ticaret anlayışı ile %100 memnuniyet esasına göre çalışıyoruz.
Satın aldığımız tüm ürünler gerekli bakımları yapıldıktan sonra ikinci el listesine koyulmaktadır. Ayrıca satılan tüm ikinci el klimalarımız HG İklimlendirme satış politikası garantisi kapsamındadır.

Bizden Teklif Almadan 2.el Vrf Klima yada Merkezi Sistem Klima Almayın ! 

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Her Semtten Aynı Gün İçinde 2.el Klima alım ve satımı yapılmaktadır. Her marka ve model split kanallı vrv vrf ev tipi 2.el vrf Klima alınır. Toptan ve Perakende 2.el Klima Bulunur. Cihazlarımızın Bakımları ve Testleri Yapılmış Şekilde Türkiye’nin Her Şehrine Kargo İle Gönderilir. İstanbul içinde Satılan Klimalara Montaj Hizmeti ve Daha Sonraki Yıllar için Bakım Hizmeti Verilmektedir.

 

Satılacak olan Klimaları Özenle Temizleyip Bakımlarını Yaptıktan Sonra Yerinde Montaj Yapıp Soğutma ve Isıtmalarını Test Ediyoruz.

Satın alacağınız klimaların performanslarını görmeniz için Siz değerli müşterilerimizi atölyemize / ofisimize kahve içmeye tanışmaya bekliyoruz.
Unutmayınız ki 2.el Klima satın aldığınızda periyodik bakımı ve sonraki arıza ve durumları için bizler her zaman yanınızdayız ve ürünlerimizin her zaman arkasındayız.